Verona me plan të qartë për Kumbullën, destinacioni i preferuar i mbrojtësit është…

| 23:43
SHPËRNDAJE
 

Pa nxitim e pa dëshirë për të bërë ulje. Verona po përgatit një rinovim pesëvjeçar me 1 milion euro në sezon për Marash Kumbullën, lëvizje që përtej shpërblimit të paraqitjeve të mbrojtësit të Kombëtares do t’i lejonte presidentit Mauricio Seti të fitonte kohë duke pasur një pozicion force në merkato, ku në garë për shërbimet e shqiptarit janë Interi dhe Lacio.kumbulla.verona.2019.201.750x450

Lojtari nuk po shtyn për t’u larguar, raporti me ambientin dhe trajnerin Ivan Juriç është i fortë dhe rinovimi do të përmbushte edhe pritshmëritë e tij ekonomike, pasi në Milano apo Romë do të fitonte më shumë, përtej një milioni e gjysmë.

INTERI NË AVANTAZH – Pra, ekzistojnë kushtet për të qëndruar edhe një tjetër vit, që, ndër të tjera, është edhe një ide që ka pasur edhe Interi, destinacioni i preferuar nga Kumbulla.marash-kumbulla

Në paketën e ofruar verdhebluve për ta lënë të lirë 20-vjeçarin qëndron edhe opsioni për t’i ofruar qëndrimin edhe për një tjetër vit në Veronë, ku mund të qëndrojnë edhe talentet e tjera zikaltër, Edi Salsedo dhe Federiko Dimarko, apo mund të

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.