Vera nuk është stina e dashurisë për Alesia Bamin, ish-velina zbulon arsyen

| 10:50
SHPËRNDAJE

Alesia Bami është shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj sentimentale dhe mundohet ta mbajë larg vëmendjes së mediave.

Së fundmi, moderatorja ka zbuluar se vera nuk është stina e duhur për të për gjetjen e dashurisë.

Ish-velina u shpreh se nuk ka mundësi të flirtojë me djem pasi shkon në gjiret ku nuk ka njerëz kur del me shoqërinë. Ndërsa kur shkon në plazh me familjen zgjedhin vendet ku nuk ka rini.

Megjithatë ajo shtoi se flirtimet e verës nuk i mendon si diçka serioze dhe janë të shkurta.

“Unë nuk flirtoj dhe nuk njoh njerëz në verë për arsye se jam në këto gjiret që s’ka njerëz. Prandaj nuk njoh. Jam me shoqërinë ose me familjen time. Me familjen jam në vende ku nuk ka shumë rini dhe nuk kam mundësi ku të flirtoj. Nuk i mendoj si diçka serioze flirtimet e verës, mendoj që janë shumë të shkurtra,”- tha Alesia Bami në “E diell”.

/Panoramaplus.al

    

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.