“Vdekja mendon se të mori prej meje, por…”- Robert Berisha publikon foton me nënën dhe prek me fjalët dedikuar asaj: Më mungon

| 16:21
SHPËRNDAJE

Pak ditë më parë u nda nga jeta nëna e këngëtarit të njohur Robert Berishës.

Këngëtari ndau lajmin e dhimbshëm me ndjekësit në Instagram, por nuk zbuloi arsyen e vdekjes së saj.

 

 

 

 

Dhe sot ai e ka kujtuar të ëmën e ndjerë në një postim në rrjetet sociale, ku shpreh mallin që ndjen për të.

“Vdekja mendon se të mori prej meje, por nuk e di që ti do mbetesh gjithmonë në kujtimet e mia. Më mungon”– shkroi ai, në mbishkrimin e një imazhi ku shihet krahas nënës së tij.

/Panoramaplus.al

  

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.