Vdekja e papritur e këngëtares, familjarët e gjejnë të vrarë me gërshërë. Në kërkim burri

SHPËRNDAJE

Është gjetur e pa jetë një ndër këngëtaret më të njohura në Sri Lankan, Priyani Jayasinghe.

Vdekjen e kanë konfirmuar familjarët e saj të cilët janë shprehur se e kanë gjetur të vrarë, ndërsa pranë turpit të saj janë evidentuar edhe një palë gërshërë.

Policia ka shpallur në kërkim bashkëshortin e saj i cili është i dyshuar për këtë krim të rënë.

Jayasinghe ishte nënë e dy djemve dhe prej shumë vitesh ishte pjesë e botës së aritit, ndërsa njihej si një ndër këngëtaret më me popullaritet në vendin e saj.NINTCHDBPICT000419012254

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDëndeni në antibiotikë? 8 efektet e frikshme që shkaktojnë. Ja zgjidhjet natyrale
Artikulli tjetërHumbi bastin, Ibrahimoviç i kthen përgjigje Bekhamit…

S'KA KOMENTE

Comments are closed.