Vdekja e dyshimtë e pornostares, gjendet e pajetë në shtëpinë e saj (FOTO)

| 12:02
SHPËRNDAJE

Jessica Jaymes është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Kaliforni. Mediat e huaja shkruajnë se gjatë hetimeve në vendin e ngjarës janë zbuluar doza të shumta barnash pa recetë.

TMZ shkruan se ka qenë një mik (dyshohet se është ish-bashkëshorti) ai që e gjeti aktoren e filmave për të rritur pa ndjenja.

Nga hetimet e para thuhet se 40-vjeçarja, emri i vërtetë i së cilës është Jessica Michael Redding, mund të ketë pësuar një arrest kardiak gjatë kohës kur ish-bashkëshorti mbërriti në banesën e saj, për të ndërruar jetë pak minuta më vonë.

Sipas TMZ-së, shkaku i vdekjes dhe prania e ish-bashkëshortit në çastet e fundit të jetës së saj mbetet ende e paqartë.

     

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.