Varësja që do të zgjidhni zbulon stilin tuaj të vërtetë, ja çfarë duhet të dini

Apr 6, 2021 | 10:25
SHPËRNDAJE

Shikoni këto gjashtë varëse të bukura dhe zgjidhni atë që ju pëlqen më shumë, shkruan “Italia Feed”. Cilën do të dëshironit të kishit?

Capture

Nëse keni zgjedhur:

N.1

Nëse keni zgjedhur varësen e parë, atëherë ju jeni një adhurues i bizhuterive antike. Kjo sugjeron që ju vërtet besoni se në të kaluarën, bizhuteritë ishin shumë më tërheqëse dhe të rafinuara. Ju do të dëshironit të lindnit në epokën e xhazit dhe të makinave retro, sepse jeni shumë elegant. Ju pëlqen të ecni të veshur mirë dhe ju pëlqen të merrni surpriza dhe dhurata.

N.2

Nëse dëshironi varësen e dytë, atëherë keni një shije klasike. Ju pëlqen efikasiteti dhe mendoni se bizhuteritë e thjeshta janë gjithmonë ato që ju duhen. Keni shije të mirë!

N.3

Nëse ju pëlqeu ky xhevahir, jeni një grua misterioze. Ju pëlqen argjendi dhe ari, si dhe thjeshtësia dhe misteri.

Nr. 4

Zogu simbolizon lirinë. Ju jeni një person ëndërrimtar dhe krijues që patjetër ka shije të mirë.

N.5

E verdha do të duket shumë mirë në veshjet e thjeshta me ngjyrë të errët. Kjo sepse së pari varësja do të tërheqë vëmendjen e të tjerëve dhe pastaj, natyrisht, ajo do të përqendrohet tek ju. Jeni mjaft i aftë dhe keni shumë stil.

N.6

Kjo bizhuteri origjinale thotë shumë për personalitetin tuaj. Ju pëlqejnë përvojat, ju pëlqen të tërhiqni vëmendjen dhe të habiteni nga idetë tuaja. Keni një shije shumë origjinale.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.