“Vanda Nara bën seks 12 herë në ditë me…”, ish-mbrojtësi i Interit zbulon gjithçka

Mar 20, 2021 | 9:55
SHPËRNDAJE

Ish-mbrojtësi italian, Daniele Adani,  ka zbuluar se Mauro Ikardi bën deri në 12 herë sekse në ditë me partneren e tij, Vanda Nara.

uanda

Adani gjatë një lidhje të drejtpërdrejtë me Kristian Vierin, ka hapur një diskutim në lidhje me marrëdhënien seksuale të futbollistëve, teksa aty zbuloi edhe se Ikardi kryen deri në 12 herë në ditë seks me partneren e tij. “Ikardi kryen deri në 12 herë në ditë marrëdhënie seksuale me Ikardin”, tha Adani.

nara wanda

Çifti Ikardi-Vanda Nara, janë një nga më të diskutuarit, kjo për faktin se sulmuesi i PSG-së e mori nga ish-shoku i skuadrës, Maksi Lopez.

Wandawanda narawanda nara2WANDA

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/