Vallëzimi me babain çdo vit, që foshnje e deri në ditën e dasmës (Video)

| 15:48
SHPËRNDAJE

Një baba pati një ide jo si gjithë të tjerat, që të filmojë çdo vit vallëzimin me vajzën e tij.

Filmimi filloi që kur vajza e tij ishte foshnje dhe përfundoi deri në ditën e saj të dasmës.

Tani që vajza u martuar, vallëzimi me babain e saj që kur ajo ishte foshnje, do jetë vërtet një kujtim I bukur.

Vallëzimi baba-vajzë u vu ditën e dasmës së saj, ndërkohë që ajo vazhdonte të kërcente me babain e saj, por tashmë e veshur me fustanin e nusërisë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.