“Vajzat shkulin krevatin për mua”, pas deklaratës së bujshme Shpat Kasapi prezanton ‘nusen’

| 17:49
SHPËRNDAJE

Ai prej vitesh mbetet një nga këngëtarët më të dashur e më të pëlqyer, sidomos nga publiku femëror.

Një nga deklaratat e tij më të bujshme ishte se vajzat dikur shkulnin flokët ndërsa tani shkulin krevatin për të.

Por për jetën private, Shpati tregohet mjaft i rezervuar duke u fokusuar më tepër tek karriera. Së fundmi ai ka prezantuar ‘nusen’, këngën e tij më të re.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.