Vajza e vogël e Ermal Fejzullahut hedh hapat e parë! Ja videoja e bukur që publikoi mami Ariana

| 12:09
SHPËRNDAJE

Ana është fëmija i katërt i këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu dhe partneres së tij, Ariana.

ariana fejzullahu (3)

Çifti kanë edhe një djalë, Arti, si dhe dy vajza, Bunën dhe Erën.

ariana fejzullahu (7)

Para një muaji, Ana mbushi 1 vjeç, ndërsa tani ka filluar të hedhë edhe hapat e parë.

ariana fejzullahu (4)

Këtë e ka zbuluar vetë Ariana, e cila nuk e ka aspak problem të ndajë në rrjete sociale momente nga përditshmëria e familjes së saj.

ariana fejzullahu (5)

Nw videot e publikuara në Instastory, Ana shfaqet duke ecur, ndërkohë që mbahet tek dritarja.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.