Urimi i “çmendur” i Rita Orës për Cara Delevingne, poston foton topless teksa modelja i lëpin gjoksin

SHPËRNDAJE

Modelja e famshme Cara Delevigne festoi një ditë më parë 26-vjetorin e lindjes. Ajo ka marrë urime të shumta nga fansat si dhe miqtë e saj të famshëm.

rita cara

E urimi i këngëtares shqiptare Rita Ora ishte paksa më i çmenduri nga gjithë të tjerët. Rita dhe Cara janë bërë shoqe shumë të mira që në vitin 2012.

Me urimin që i bëri Delevigne, Ora tregoi edhe njëherë se sa e afërt është me modelen. Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/urimi-i-cmendur-i-rita-ores-per-cara-delevingne-poston-foton-topless-teksa-modelja-i-lepin-gjoksin/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.