“Urime 12 vite pavarësinë”- Rita Ora uron shqip Kosovën dhe kthehet mbrapsht në kohë, publikon videon e …

| 15:45
SHPËRNDAJE

Rita Ora gjithmonë ka treguar dashurinë për atdheun e saj.

Këngëtarja me famë botërore nuk i ka harruar rrënjët dhe kurdoherë shprehet krenare që është shqiptare.

Dhe Rita nuk harroi as të urojë Kosovën në 12 vjetorin e pavarësisë së saj.

Këngëtarja uroi në gjuhën shqipe duke shkruar: “Urime 12 vite pavarësi Kosova jonë.”

Ndërsa u kthye pas në kohë duke e shoqëruar postimin me videoklipin e këngës “Shine Ya Light” të xhiruar në Prishtinë.

 

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.