Ups: Xhensila dhe Arbana, në të njëjtin vend, me të njëjtën veshje

Oct 9, 2019 | 12:23
SHPËRNDAJE

Ndodh ndonjëherë që të jesh prezente në një event të rëndësishëm dhe të shohësh dikë tjetër me të njëjtën veshje si ty.

Ama kur bëhet fjalë për vajzat e njohura të ekranit, duhet të jetë akoma më e sikletshme.

Kjo situatë ka ndodhur me moderatoren e njohur Arbana Osmani dhe këngëtaren Xhensila Myrtezaj. Ato të dyja kanë bërë ‘xing’ me aksesorë të njëjtë në premierën e filmit “Gjyshja”.

Si Arbana dhe Xhensila kanë veshur këpucë Dior të cilat nuk kushtojnë pak, por afro 900 dollarë dhe rripin po Dior i cili kushton plot 630 dollarë.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.