UPS! Një vit pasi u martua me Jennifer Lopez, Ben Affleck kapet “mat” në momente intime me ish-bashkëshorten (Foto)

Sep 18, 2023 | 15:54
SHPËRNDAJE

Aktori i njohur Ben Affleck dhe ish-bashkëshortja e tij Jennifer Garner së fundmi janë kapur ‘mat’ duke kaluar momente intime së bashku në makinë në Los Angeles.

dcfds

Në fotot e siguruara nga Page Six dyshja po përqafoheshin së bashku në makinë, ndërsa vajza e vogël e tyre, Seraphina ishte ulur krahas babait të saj.

Jennifer Garner dhe Ben Affleck në makinë së bashku
Jennifer Garner dhe Ben Affleck në makinë së bashku

Në një moment, 51-vjeçari u pa duke ulur kokën në shpatullë e ish-bashkëshortes së tij përpara se ajo të dilte nga makina.

Jennifer Garner dhe Ben Affleck në makinë së bashku
Jennifer Garner dhe Ben Affleck në makinë së bashku

Dyshja dukeshin shumë të lumtur së bashku, teksa i buzëqeshnin njëri-tjetrit.

Jennifer Garner dhe Ben Affleck në makinë së bashku
Jennifer Garner dhe Ben Affleck në makinë së bashku

Ish-çifti pas darjes kanë ruajtur marrëdhënie të mira së bashku, pavarësisht lajmeve se varësia nga lojërat e fatit dhe tradhtia e aktorit ishin shkaku i divorcit të tyre.
Ben Affleck dhe Jennifer Garner me fëmijë në 2011

Jenifer ben

Kujtojmë që Affleck dhe Garner u martuan në vitin 2005, ndërsa një ditë pasi festuan 10-vjetorin e martesës dyshja konfirmuan ndarjen.

lopez ben

Nga ana tjetër aktori një vit më parë është rimartuar me ish-bashkëshorten e tij Jennifer Lopez.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura