“Unë do jem i pari që do bëj seks këtu brenda!”/ Banori i ri në “Big Brother VIP” bën deklaratën e fortë. Sarah: E pashë kur hoqi pantallonat dhe…

Nov 26, 2021 | 21:25
SHPËRNDAJE

Banori i ri i “Big Brother VIP”, Valon Shehu, ka bërë një deklaratë të fortë ditën e djeshme. Sipas Antonela Berishës, këngëtari ka thënë se ai do të jetë i pari që do të kryejë marrëdhënie seksuale në atë shtëpi.

valon shehu

Einxhel shtoi se ka pasur momente që e ka parë edhe në tualet me derën hapur, ashtu sikurse edhe në dush. Këto sjellje të artistit nuk kanë kaluar pa u vënë re dhe pa u komentuar edhe nga banorë të tjerë.

Pjesë nga biseda:

Sarah: U çua nga gjumi dhe… I kisha përballë.

Arbri: Edhe unë e kam parë atë pjesë.

Antonela: Ishte këtu te pufat.

Sarah: U çu edhe rregulloi pantallonat.

Einxhel: I mbylla sytë. E pashë edhe sot në banjo dhe mbylla sytë.

Sarah: Ju s’kenimoshë, jo unë.

Einxhel: E kishte derën hapur, po bënte çiçin. Edhe kur po bënte dushin, vura dorën kështu.

Arbri: Nëse kishim pasur konfidenca, Valoni do kishte dalë nudo.

Antonela: Unë do jem tha i pari që do bëj seks. Për burrni.

Einxhel: Pse kjo ishte burrnia?

Arbri: Djalë i mirë, djalë i mirë është.

Antonela: Ngela pa fjalë. Tha jam i vetmi që ia mbyll gojën Antonelës.

valon shehu1

Valoni tha gjatë klipit prezantues se është beqar dhe se do të donte të krijontë një lidhje me Beniada Nishanin. Ai madje nisi të flirtonte me modelen që natën e parë që hyri në shtëpi, duke i kërkuar që t’i mësojë gjuhën italiane, në mënyrë që ai t’i këndojë në italisht.

© Panorama.al

Te lidhura