“Ua! Sa keq dukesh pa make up!”/ Antonela nuk ia përton një përgjigje Semit që e kritikoi për pamjen e jashtme: Shëmtirë!

Nov 26, 2021 | 15:42
SHPËRNDAJE

Semi Jaupaj ka bërë një reagim të papritur kur pa Antonela Berishën pa make up për herë të parë në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Këngëtarja i tha ish-konkurrentes së “Për’puthen” se dukej “tmerrësisht keq” pa grim.

antonela berisha, semi jaupaj

Pavarësisht komentit të pahijshëm, Antonela e ka marrë me sportivitet komentin e Semit. Ajo ia ktheu:  “Po ti, e ke parë veten? Shëmtirë!”. Nga ana tjetër, Einxhel i tha Berishës se duket shumë mirë dhe se në këtë mënyrë e lë edhe lëkurën të marrë frymë.

Por edhe Pajtimi reagoi ndaj kësaj bisede. Ai tha se e ka parë Antonelën të përdorë” gjashtë maska” për fytyrën para se të flejë.

antonela berisha, meridian ramcaj (3)

Pjesë nga biseda:

Semi: Kush është kjo që erdhi? Ua, sa keq që dukesh pa make up!

Antonela: Ndihem e bukur! E ke parë veten? Shëmtirë!

Semi: Iii, sa këq!

Einxhel: Mua po më pëlqen më shumë pa make up. Sot e ke më mirë fytyrën të eshtë zbardhur, qetësuar.

Pajtimi: Është i vetmi person që vendos 5-6 maska.

Semi: Ore çfarë bën me të vërtetë, përnatë maska.

Antonela: I kam bërë një jëtë.

Semi: Të mira janë.

Antonela: Duhet që t’i përdorësh edhe ti e dashur!

Semi: Unë nuk përdor asnjëgjë për fytyrën, dhë është ë çuditëshmë qe ë kam siç e kam. Po shkoj 30 vjeç vetëm hidratant vë.

Einxhel: Edhe unë kështu kam qenë si Semi, deri 30 vjeç nuk kam vendosur asnjë produkt.

antonela berisha, meridian ramcaj (2) antonela berisha meridian ramcaj (10) antonela berisha meridian ramcaj (9) antonela berisha meridian ramcaj (8) antonela berisha, mevlan shaba (7) antonela berisha, mevlan shaba (4) antonela berisha, mevlan shaba (1) fifi semi jaupaj (2) semi jaupaj (2) semi jaupaj (3)

© Panorama.al

Te lidhura