U transferua me bujë tek Real Madridi, Zidan i kërkon lojtarit të gjejë një ekip tjetër

| 17:26
SHPËRNDAJE
 

Luka Joviç u transferua me shume bujë tek Real Madridi për 60 milionë euro. Sulmuesi serb ka zhgënjyer, i penalizuar edhe nga dëmtimet e shumta dhe tani e shikon veten të padëshiruar nga Zinedin Zidan.

luka-jovic-real-madrid-1572509270-27062

Sipas asaj që raporton “Marca”, trajneri francez i ka bërë me dije Joviçit që të gjejë një skudër tjetër dhe të shkojë në huazim, për të pasur më shumë minuta në dispozicion. Edhe klubi i Real Madridit e ka mbështetur idenë e Zidanit për huazimin e serbit.

Zidan ka 4 sulmues në dispozicion, por vetëm Benzema ka treguar se e meriton një fanellë titullari.

PANORAMASPORT.AL

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.