Shokë me benefite? U shfaqën nën shoqërinë e njëri-tjetrit, çfarë po ndodh mes Jori Dellit dhe Krist Aliajt

May 25, 2023 | 14:33
SHPËRNDAJE

Duket se pas mbarimit të Big Brother VIP, Jori Delli dhe Krist Aliaj kanë ruajur ende raportin e tyre miqësor.

 

 

Dhe këtë gjë e kanë treguar vetë dy ish-banorët teka janë shfaqur nën shoqërinë e njëri-tjetrit ku kanë postuar foto e video duke darkuar bashkë.

Mirëpo duket se ka edhe nga ata ndjekës të cilët mendojnë se raporti mes tyre mund të jetë më shumë se miqësor.

Por këto dyshime i ka hequr vetë Jori e cila nëpërmjet një poatimi në  InstaStory ajo ka publikuar mesazhin e një ndjekësi i cili shkruante se mendon që dyshja janë “shokë me benefice” dhe krahas fotos ka kthyer përgjigjen e prerë:

 

 

 “Vetëm shokë pa benefite”

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura