U përfolën për lidhje dashurie, të gjitha aventurat me partnerë të ndryshëm të Mërgim Mavrajt dhe Adea Pulës

SHPËRNDAJE

Pak ditë më parë, në media u përfol për një lidhje sentimentale mes futbollistit të famshëm Mërgim Mavraj dhe këngëtares Adea Pula. Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë përflitet shumë në media se do të vijojë karrierën në Greqi, por kjo ende nuk është zyrtare. Gjithsesi, ai ka zgjedhur të kalojë momente të mira në shoqërinë e këngëtares shqiptare Adea Pula nga Kosova.

mavraj adea

Të dy janë fotografuar pak ditë më parë, ndërsa shfaqen shumë pranë njëri-tjetrit teksa bisedojnë shtruar. Thashethemet tashmë janë shpërndarë dhe përflitet për një lidhje mes të dyve. Por nëse shkojmë pas në kohë, shohim se mes Mërgimit, djalit 32-vjeçar, i cili ka lindur në Gjermani dhe Adeas, 23- vjeçare nga Gjkova, ka disa të përbashkëta. Që të dy janë përfolur shumë, më herët, për jetën private plot aventura.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/u-perfolen-per-lidhje-dashurie-te-gjitha-aventurat-me-partnere-te-ndryshem-te-mergim-mavrajt-dhe-adea-pules/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakEMRI/ Gabimi i madh i shqiptarit që kërkohej nga policia greke, e kapin në kufi me ...
Artikulli tjetërFOTOT/ "Zbor pa bukë, lakuriq në dëborë", si ishte ushtria e Enver Hoxhës gati të sfidonte edhe... Amerikën

S'KA KOMENTE

Comments are closed.