U përfol se kërkon shtetësi të Kosovës për t’iu bashkuar “Vetëvendosjes”/ Reagon Ditmir Bushati: Ja e vërteta

| 16:51
SHPËRNDAJE

Ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati, ka mohuar raportet se po kërkon shtetësi të Kosovës dhe se do t’i bashkohet Lëvizjes Vetëvendosje.

bush 2

“Lajmi i botuar në një portal në Kosovë është thjesht mashtrimi i radhës. Kushdo që qëndron pas këtij mashtrimi, i uroj suksese në jetë!”, ka thënë Bushati për Kohën.

Reagimi i tij vjen pas raportimit të disa mediave se Bushati do t’i bashkohet Lëvizjes Vetëvendosje.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.