U përfol për një transferim drejt Rusisë, Tare shuan zërat për Muriqin: Ne nuk tallemi me njerëzit

Jan 18, 2022 | 18:12
SHPËRNDAJE

Drejtori sportiv i Lacios, Igli Tare, ka folur për sa i përket çështjes së Muriqit dhe transmerimit të tij drejt CSKA Moskës.

pjimage - 2022-01-18T180515.872

Duket se 48-vjeçari nuk ka qenë i lumtur me përhapjen e një lajmi të tillë, të cilin e ka konsideruar si një gënjeshtër.

“Muriqi? Nuk është e vërtetë që është pranë CSKA-së. Këto gjëra janë të këqija për ju gazetarët dhe për ata që mbështesin Lacion. Ne nuk tallemi me njerëzit dhe ne e dimë se çfarë duhet të bëjmë. Kush bën dezinformata të tilla nuk është i saktë” u shpreh Tare.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura