U përfol për një ribashkim, Wanda Nara thyen heshtjen dhe flet për marrëdhënien e saj me Mauro Ikardin

Nov 30, 2022 | 18:57
SHPËRNDAJE

Divorci mes Mauro Ikardi dhe Wanda Narrës, ka qenë në qendër të vëmendjes në mediat rozë në mbarë botën. Çifiti i njohur i shoubizit i dhanë fund marrëdhënies së tyre, pas shumë vitesh së bashku, teksa kanë sjellë në jetë edhe 2 vajza.

cover_nara-1

Edhe pse dukej se kriza kishte marrë fund pas udhëtimit në Maldive, Vanda ka sqaruar njëherë e mirë situatën e saj me Ikardin.

Ajo u pyet nga një ndjekëse në Instagram: Pse nuk na thua që u pajtuat?

Përballë kësaj pyetjeje, ajo u shpreh se: “Sepse do të gënjeja, u përpoqa sepse mendoj se një lidhje kaq shumëvjeçare meritonte një shans tjetër, por nuk funksionoi ”, tha ajo.

Wanda Nara rompe su silencio sobre su relación con Icardi:

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura