U përfol për një marrëdhënie me Uanda Narën, vjen reagimi i futbollistit Keita Balde! Shikoni se çfarë thotë gruaja e tij Simona

Jan 29, 2023 | 12:45
SHPËRNDAJE

Uanda Nara ka qenë sërish në qendër të vëmendjes, për shkak se aludohet se ka pasur një marrëdhënie me futbollistin Keita Balde.

keita-wanda

Vetë futbollisti ka reaguar përmes një postimi në Instagram, teksa kërkon respekt për familjen, por nuk mohon lajmet.

“Më vjen shumë keq që gruaja ime Simona dhe dy fëmijët e mi të bukur kanë përfunduar në mes të kësaj stuhie të pabazë mediatike. Të gjithë të respektojnë familjen time, e cila është totalisht e pavëmendshme ndaj ngjarjeve të rrëfyera”, shkruan ai.

WhatsApp Image 2023-01-29 at 12.09.57

Nga ana e tjetër edhe gruaja e tij i është drejtuar rrjeteve sociale për të ndarë këtë mesazh të fuqishëm: “Ka femra serioze, të ndjeshme, të sinqerta, sensuale… sa mirë erë pastërtia kanë këto femra! Dhe pastaj janë femrat që në italisht ne i quajmë lopë”.

Me fjalinë e saj të fundit supozohet se i drejtohet Uandës.

WhatsApp Image 2023-01-29 at 12.13.45

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura