“U paraqita ditën e fundit”- Fjoralba Ponari tregon kush e shtyu që të merrte pjesë në audicionet e “Portokalli”: Fansi im më i madh …

Apr 6, 2021 | 16:46
SHPËRNDAJE

Fjoralba Ponari është moderatorja më e re e spektaklit të humorit të “Portokalli”.

Ajo do të drejtojë këtë sezon programin krah prezantuesit dhe aktorit të njohur, Salsano Rrapit.

Dhe Fjoralba Ponari ka treguar se kush e shtyu që të merrte pjesë në audicionet për të qenë prezantuese e “Portokalli”.

Gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në Instagram, prezantuesja u shpreh se ishte kolegia e saj Argjira Spiranca, e cila insistoi që ajo të merrte pjesë dhe u paraqit në audicione ditën e fundit, tre ditë para fillimit të spektaklit.

 “Insistoi Argjira Spiranca që të mos e humbisja si mundësi. Jam paraqitur ditën e fundit të audicioneve, 3 ditë para fillimit të spektaklit,”– shkroi ajo.

Ndërsa zbuloi edhe fansin e saj më të madh.

“I dashuri im më thotë gjithmonë se është fansi im më i madh”- përfundoi Fjoralba Ponari.

/Panoramaplus.al

  

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

  1. Çudi! E pabesueshme kjo puna e audicionit! Rrezik do jetë si konkurset e Ramës që i fitojnë ose militantët, ose rryshfetxhinjtë, ose kurvat! Thoshin dhe besohej se në Top channel futeshe me mik dhe sidomos s'duhet të jesh opozitar, pra duhet të jesh me PS, sidomos te portokallia tani që ka vajtur Çakulli. Për Ponarin më besohet që ka fituar me zotësi! Biondja që duket s'do kallauz!

Comments are closed.