U njohën online, këngëtarja 43-vjeçare kaloi një natë pasioni me aktorin 13 vite më të vogël

SHPËRNDAJE

Ish-ylli i grupit “Spice Girl” Mel B ka kaluar një natë pasioni me aktorin e famshëm Zac Efron. Kjo ndodhi pas një njohje virtuale dhe flirting përmes një aplikacioni njohjesh.

melb_zac01-4475

Mediat e huaja shkruajnë se 43-vjeçarja e takoi 30-vjeçarin menjëherë pas ndarjes nga bashkëshorti Stephen Belafonte.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/u-njohen-online-kengetarja-43-vjecare-kaloi-nje-nate-pasioni-me-aktorin-13-vite-me-te-vogel/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.