U nisën me gomone, por i zë stuhia. Roja bregdetare shpëton tre të rinj në Vlorë

| 16:57
SHPËRNDAJE
 

Tre të rinj janë shpëtuar sot në Vlorë, pasi rrezikuan të mbyten në det si pasojë e motit të keq.

Mësohet se tre të rinjtë hyrë me gomone në Plazhin e Vlorës, por i ka zënë stuhia në det.

vale-dallge-det-i-trazuar
foto ilustrim

Fatmirësisht, të rinjtë janë pikasur nga rojet bregdetare, të cilët kanë ndërhyrë menjëherë, duke iu shpëtuar jetën.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.