U mundua ta zmadhonte gjoksin me photoshop, Luana Vjollcën e “tradhton” pasqyra në këtë foto

| 14:07
SHPËRNDAJE
 

Luana Vjollca njihet si një ndër prezantueset më seksi të televizionit shqiptar.

Luana Vjollca photoshopi

Ajo poston shpesh foto e video në rrjete sociale, të cilat tërheqin vëmendjen e të gjithëve për shkak të linjave trupore që ka.

luana-vjollca-3

Por, në një nga fotot e postuara pak ditë më parë, duket se bukuroshja nuk ka qenë e kënaqur me formën e fizikut të saj.

luana vjollca (6)

Për këtë arsye, duket se e ka gjetur zgjidhjen tek photoshop-i!

luana vjollca (4)

Po të shihni me kujdes, do të vini re se tek pjesa e gjoksit, pasqyra është deformuar.

Kjo gjë nuk u ka shpëtuar ndjekësve të shumtë të Luanës, të cilët kanë bërë shaka me veprimin e saj.

marina dhe luana vjollca (4) luana vjollca dhe lori hoxha (10) luana vjollca dhe lori hoxha (8)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.