U luajt java e 4-t e Kategorisë së Dytë, fiton Elbasani, nuk mungojnë goleadat

SHPËRNDAJE

Janë luajtur sot ndeshjet e javës së 4-t në grupet A dhe B të Kategorisë së Dytë. Vora vazhdon me fitore në Grupin A, ndërkohë që Spartaku shpartalloi me goleadë 1-6 Kevitanin. Ndeshja mes Mamurrasit dhe Tiranës B nuk u zhvillua duke qenë se Mamurrasi është tërhequr nga kampionati.

kategoria_e_dyte_nr

Në Grupin B, Elbasani u kthye te fitorja, ndërsa Albpetroli dhe Delvina siguruan nga tre pikë me rezultate bindëse me shumë gola.

KATEGORIA E DYTË – GRUPI A – JAVA 4

Ada-Gramshi 1-0

Kukësi B-Internacionali 0-1

Sopoti-Luzi 2008 0-1

Vora-Partizani B 1-0

Veleçiku-Klosi 3-0

Kevitani-Spartaku 1-6

Mamurrasi-Tirana B (Nuk u luajt. Mamurrasi është tërhequr nga kampionati)

KATEGORIA E DYTË – GRUPI B – JAVA 4

Domosdova-Gramozi 1-0

Këlcyra-Orikumi 1-2

Përmeti-Memaliaj 0-1

Albpetroli-Tepelena 5-0

Butrinti-Devolli 1-1

Skrapari-Elbasani 0-1

Delvina-Maliqi

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.