“U lodha duke bërë një punë që s’më kënaqte shpirtin”- Vajza e regjisorit të famshëm, një yll pornografie

| 19:31
SHPËRNDAJE

Vajza e regjisorit të njohur, Steven Spielberg, tha se ka nisur karrierë të re në industrinë e pornografisë.

Në një intervistë për “The sun”, 23-vjeçarja Mikaela Spielberg, një nga shtatë fëmijët e regjisorit të famshëm, tha se babai i saj ishte habitur pak kur e kishte marrë vesh, por shtoi se ai e mbështet atë.

Screenshot_11-34

Tashmë ajo ka filluar edhe procedurat për të marrë licensën si punonjëse seksi, ndërsa shtoi se dëshiron të punojë edhe si striptiste.

E reja tha se prodhimi i pornos solo e ka bërë atë të ndjehet mirë pasi ka luftuar vitet e fundit me probleme të shëndetit mendor dhe abuzimit me alkoolin.

U lodha duke dëgjuar që trupi im nuk ishte i bukur, sinqerisht. U lodha duke bërë një punë që nuk më kënaqte shpirtin. Tani që po bëj këtë lloj pune ndihem mirë, ndjej që i kënaq të tjerët”, tha ajo.
Screenshot_4-55 Screenshot_2-68 Screenshot_1-102 mikaela-spielberg-getty

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.