U kthyen nga Gjermania, këngëtari shqiptar dhe bashkëshortja e tij rezultojnë pozitiv me koronavirus

| 10:28
SHPËRNDAJE

Këngëtar i njohur shqiptar Muhamet Sejdiu ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit.

Këngëtari dhe bashkëshortja e tij sapo ishin kthyer nga Gjermania në Kosovë.

Lajmi u konfirmua nga vetë Muhamet Sejdiu, i cili tha për gazetën Blic: Po është e saktë.

Pandemia globle ka përfshirë edhe Kosovën, ku koronavirusi po përhapet me shpejtësi.

Sejdiu është këngëtari i parë shqiptar që infekstohet me COVID-19.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.