U kap ‘mat’ duke puthur një tjetër, Stresi ofendon mediat rozë: “Ju q… listën e dasmës…”

| 11:56
SHPËRNDAJE

Gjatë një interviste të pak ditëve më parë se ishte ende i martuar me Keisin, pavarësisht lajmeve që po qarkullojnë lart e poshtë.

Sipas tij, çifti po bën thjesht një pauzë të vogël, duke lënë të kuptohet se ka shpresë që gjërat do të rregullohen sërish. Madje, ai mohoi edhe lajmet për tradhëti, teksa u shpreh se s’do t’ia bënte kurrë Keisit diçka të tillë.

Mirëpo, një ditë më parë qarkulloi në rrjet një video ku reperi i njohur Stresi u kap ‘mat’ duke u puthur me një vajzë tjetër.

Menjëherë pas këtyre lajmeve, ai ka reaguar përmes një fotoje në ‘Instastory’, ku sipër lajmit që qarkulloi për vajzën ‘misterioze’, ai ofendon mediat rozë duke i quajtur fundërrina.

“Jeni shumë fundërrina ju media rozë ju q… listën e dasmës. S’guxon robi të dalë prej shtëpie”, shkruan Stresi.

 

 

 

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.