U dënua për herë të shtatë nga gjykata, kush është i arrestuari në Tiranë. Ja pse akuzohet

| 12:28
SHPËRNDAJE

pranga12-587x389

Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin Islam Sherra, i cili ka qenë në kërkim, për falsifikim dokumentesh.

Për këtë shtetas, gjykata ka vendosur dënimin me 4 vjet burg.

Policia thotë se ka ekzekutuar urdhrin e arrestit pasi Gjykata e Apelit Tiranë, në bashkim të denimeve për herë të shtatë e ka dënuar këtë shtetas me 4 vjet burg.

“Specialisët e Seksionit për Hetimin e Krimit Ekonomiko-Financiar, bënë ekzekutimin e vendimit për shtetasin në kërkim Islam Sherra, sepse Gjykata e Apelit Tiranë, në bashkim të denimeve për herë të shtatë e ka dënuar këtë shtetas me 4 vjet burg, për veprën penale “Falsifikim i dokumenteve”, tha Policia.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.