U bë nënë me fëmijë, por motra e sulmuesit të njohur nuk ndalet. Tërbon fansat me fotot “hot”

| 14:27
SHPËRNDAJE

Motra e sulmuesi çek Patrik Shik vijon të jetë protagoniste në rrjetet sociale, pavarësisht se së fundmi është bërë nënë duke sjellë në jetë një djalë, fama e saj ka ardhur në ngritje të vazhdueshme dhe tashmë numëron një numër mjaft të lartë ndjekësish në rrjetet sociale.

shik motra me femijen

Kristina Shikova poston vazhdimisht foto “shumë të nxehta” në Instagramin e saj, ndërsa jo rrallë është bërë pjesë edhe e fushatave publicitare të kompanive të modës, prej të cilave ka përfituar shuma goxha të majme.

sddsfsfsf

Pavarësisht lindjes modelja çeke duket në superformë. Këtë gjë e vërtetojnë linjat e saj perfekte. shik motra seksi shik motra motra e patrik shik motra e shik motra e shikut

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.