U akuzua nga LSI se vjedh ujin e pijshëm, reagon deputeti i PS-së

| 23:33
SHPËRNDAJE
 

Deputeti i PS-së, Xhemal Qefalia ka reaguar ditën e sotme vonë për akuzat e LSI-së, se ai vjedh ujin e pijshëm për bizneset e tij në Tiranë.

qefaliaAkuza është bërë nga Elona Guri, anëtare e LSI-së në Këshillin Bashkiak të Tiranës. Guri tha sot se ndër biznesmenët e PS-së që vjedhin ujin është Qefalia, i denoncuar nga qytetarët.

Por ai, në një prononcim për “News24” thotë se Guri shpif dhe se duhet t’i provojë akuzat para se të flasë.

“Elona shpif, nese ajo nuk verteton akuzat deri neser do ta padis”, ka thene ai.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.