Turi zbulon studion e re dhe detaje të reja nga programi i ri (Foto)

SHPËRNDAJE

Prej kohësh moderatori i njohur është në vendosur në qendër të vëmendjes së të gjithëve për shkak të largimit të tij nga “Vizion+” pas shumë vitesh dhe kalimit të tij në “Klan”.

Tani më ato nuk janë thjeshtë zëra, por është bërë fakt sepse vetë Turi ka ndarë në rrjetin e tij social “Instagram” imazhe nga ambienti i ri i punës.

turi-h

Lajmin e plotë e lexoni te linku:http://www.panorama.com.al/panoramaplus/turi-zbulon-studion-e-re-dhe-detaje-te-reja-nga-programi-i-ri-foto/

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.