Tuna në ndihmë të familjeve të prekura nga tërmeti: Nuk jeni vetëm…

| 15:07
SHPËRNDAJE

Kanë qenë të shumtë personazhet e njohur që kanë dhënë ndihesat e tyre për të dëmtuarit nga tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë.

Ndër to është edhe këngëtarja e njohur, Tuna. Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ajo ka treguar se ka bashkëpunuar me shumë miq e kolegë nga Shqipëria, Kosova e Maqedonia dhe kanë mbajtgur një konferencë për të mbledhur së bashku donacione në ndihmë të të prekurve nga tërmeti.

View this post on Instagram


Nuk jeni vetem!🙏🏻

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on 

<script>
“Nuk jeni vetëm”, shkruan këngëtarja përkrah fotos në ‘Instagram’.

Te lidhura



Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.