Tryeza për Reformën Zgjedhore, Gjiknuri ftesë PD: Nesër në orën 10:00…

SHPËRNDAJE

gjiknuri

Bashkekryetari i komisionit te Reformes Zgjedhore, Damian Gjiknuri i ka derguar nje ftesë zyrtare Partisë Demokratike për të marrë pjesë nesër, te enjten e 10 tetorit në mbledhjen e komisionit.

Ftesa i është drejtuar përfaqësuesit të PD, Ivi Kaso.

Gjiknuri fton Kason të enjten në orën 10, në Kryesinë e Kuvendit

“Do të diskutojmë mbi ecurinë e tryesës së 25 shtatorit ku ju morët pjesë”, thuhet nder te tjera.

Sakaq, PD me heret PD eshte shprehur se reforma zgjedhore nuk mund te behet me Gjiknurin ne kete komision emri i te cilit ka dale ne audiopergjimet per blerjen e votave ne Diber.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.