Tryeza e Reformës Zgjedhore, Topalli thumbon opozitën: U kthyen te njëri-tjetri, pasi pushoi çështja….

| 14:51
SHPËRNDAJE

Bylykbashi-Vasili-Tryeza-Gjiknuri-Hajdari-Reforma-Zgjedhore-takimi-panorama (10)Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli ka thumbuar kreun e opozitës, Lulzim Basha dhe kreun e qeverisë, se po rikthehen përsëri në krahët e njëri-tjetrit.

Në një postim në Facebook, Topalli ka komentuar tryezën e ditës së sotme të maxhorancës dhe opozitës për reformën zgjedhore.

Sipas ish-nënkryetares së PD-së, pasi pushoi cacesha në Gjykatë ndaj Bashës, ata u kthyen përsëri te njëri-tjetri.

“Ja keshtuuu… pasi pushoi “çështjen gjykata”.. rikthehen përsëri ne krahët e njeri-tjetri”, thekson Topalli.

Jozefina-Topalli-Basha

topalli-tryeza-thumbon

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.