Tristan Thompson i propozoi në fshehtësi për martesë Khloe Kardashian! Zbulohen prapaskenat

Sep 29, 2022 | 20:45
SHPËRNDAJE

PANORAMA PLUS/ Tristan Thompson i propozoi fshehurazi Khloé Kardashian në dhjetor 2020 – por ajo e refuzoi atë.

20220929_185735

Zbulimi u bë në episodin e së enjtes të “The Kardashians” kur Kim Kardashian tha që motra e saj as që i tha familjes së saj.

“Fakti që ai propozoi dhe ti nuk na e ke thënë kurrë, dhe unë e pyeta muaj më vonë,” i tha Kim Khloé në një bisedë.

Themeluesja e “Skims” më pas kujtoi Tristanin duke thënë: “Oh, i propozova muaj më parë. Ajo nuk ju tha juve?’”

Doli që ylli i NBA-së, 31 vjeç, i propozoi në dhjetor 2020, por Khloé e refuzoi atë sepse nuk ndihej “krenar” për të.

“Më duhet të sigurohem që kjo është një marrëdhënie krejtësisht e ndryshme sepse dua të jem krenare të them se jam e fejuar me dikë,” tha Khloé në një rrëfim, “dhe kjo është arsyeja pse thashë se nuk jam rehat ta pranoj këtë tani sepse nuk jam e entuziazmuar t’i tregoj familjes sime.” Ylli vazhdoi, “Sado e dhimbshme që ndoshta ishte që ai të dëgjonte se ishte e vërteta. Unë kurrë nuk do të pranoj diçka dhe do t’i jap dikujt shpresë të rreme.”

Ndërsa Khloé, 38 vjeç, ishte mjaftueshëm e fortë për ta refuzuar sërish të dashurin e saj, Kim tha me shaka se do t’i “duhej të thoshte po” për një propozim, sepse ajo “thjesht do të ndihej shumë keq”.

Gjatë gjithë episodit, familja përpiqet të kuptojë se si ta ndihmojë Khloén, e cila ende po vuan nga fakti se Thompson jo vetëm që e tradhtoi përsëri, por priti një fëmijë me Maralee Nichols, ndërsa e shtynte Khloé të kishte një fëmijë me anë të një surrogate.

“Nuk e di nëse jam e fortë”, tha Khloé. “Unë jam thjesht e mpirë ndaj gjithë kësaj.”

© Panorama.al

Te lidhura