Transgjinorja Linda Rei persekuton me postime Alba Hoxhën, shikoni çfarë i shkruan

SHPËRNDAJE

Ka filluar një rivalitet i çuditshëm deri në absurd mes transgjinores Linda Rei dhe Alba Hoxhës, balerinës e cila jep motin në “Tv Klan” si dhe është e dashura e koreografit Albi Nako. Linda ka pasur mundësi të njohë Albin sepse mori pjesë në disa puntata te spektakli “Dance with me” vitin e kaluar.

linda rei

Më pas, ajo zgjodhi të largohej duke akuzuar produksionin se nuk arriti t’ia plotësojë të gjitha kërkesat. Jeta e Linda Reit ka vijuar me skandale dhe me detaje për të tërhequr vemendjen e publikut.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/transgjinorja-linda-rei-persekuton-me-postime-alba-hoxhen-shikoni-cfare-i-shkruan/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.