Transferimi te Juventusi, Ronaldo do ta ketë kundërshtar Realin në 5 gusht

SHPËRNDAJE

U “ndanë” dje, por mund të ritakohen shumë shpejt. Edhe pse këtë herë si kundërshtarë. Ndoshta pritja e tifozëve të Realit për të parë sërish Kristiano Ronaldon nuk do jetë shumë e gjatë:

20170815-the18-image-cristiano-ronaldo

“Galaktikët” do përballen me Juventusin në më pak se një muaj, në “International Champions Cup” (ku “Los Blancos” do përballen edhe me Junajtid e Romën), mesnatën mes 4 dhe 5 gushtit (ora 00:00), në Merilend.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.