Trafik droge e armësh/ Nga ‘arresti shtëpiak’, i riu shqiptar dërgohet në burg (EMRI)

| 18:09
SHPËRNDAJE
 

Carcere-LecceNjë 28-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane ditën e sotme, i akuzuar për prodhim e trafik drogë dhe trafik armësh.

Mediat italiane shkruajnë se në pranga ka rënë Fridi Murataj.

Ai ishte në arrest shtëpie, por pas përfundimit të hetimeve, Gjykata e Apelit të Leçes e dënoi atë me 2 vite e tetë muaj burg, ndërsa po ashtu iu vendos edh enjë gjobë prej 32 mijë eurosh.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.