“Toyota” del jashtë rrugës, plagosen shoferi dhe dy pasagjerët

SHPËRNDAJE

Tre persona qe udhetonin me nje makine kanë mbetur të plagosur rëndë në një aksident rrugor që ndodhi mëngjesin e sotëm në zonën e Bulqizës. Sipas policise, aksidenti ndodhi rreth orës 08:30 minuta, kur një automjet tip “Toyota”, ka dalë nga rruga në aksin që të çon në zonën D të galerive të kromit.

Foto ilustruese
Foto ilustruese

Mesohet se te plagosur mbeten drejtuesi i mjetit me iniciale V.D dhe dy pasagjerë, raporton Oranews.

“Drejtuesi i “Toyota” po transportohet me ambulancë për ndihmë drejt Tiranës, ndërsa dy pasagjerët me iniciale N.Sh, B.Gj, janë transportuar me helikopter drejt spitalit të Traumës në kryeqytet”- ben me dije policia.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakBelen Rodriguez “çmend” fansat e “Instagram”-it, pozon pa asnjë rrobë në trup (FOTO)
Artikulli tjetërDrejtoi makinën nën efektin e alkoolit, Totenhemi dënim shembullor Hugo Lorisit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.