Topless në plazh, Erjona Sulejmani nuk le vend për imagjinatën me pozat e nxehta

| 16:01
SHPËRNDAJE

Erjona Sulejmani nuk ka ndërmend që të ndalë pozat provokuese.

Modelja seksi ndau me ndjekësit foto hot teksa shijonte rrezet e diellit në plazh.

Ajo pozoi topless e ulur në rërë duke vënë në pah linjat e saj elegante trupore.

Ndërsa mbuloi gjoksin bombastik me duar për të mos “mbrojtur” modestinë, megjithatë zbuloi më shumë se ç’duhet.

Erjona Sulejmani njihet për pozat e saj të nxehta dhe ndan herë pas here me ndjekësit në rrjetet sociale, duke ngritur temperaturat.

/Panoramaplus.al

       

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.