Topless dhe me tanga në pishinë, Bella Hadid nuk le vend për imagjinatën, ekspozon të pasmet

| 16:04
SHPËRNDAJE

Bella Hadid ka çmendur ndjekësit e saj me fotot e nxehta në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi pozoi nga pishina e veshur me tanga dhe topless.

Ajo nuk ka la vend për imagjinatën duke vënë të pasmet e saj në plan të parë.

Bella dukej mjaft joshëse dhe seksi teksa merrte rreze dielli mbi një komardare rozë në pishinë.

Me pozën e saj provokuese, Bella tërboi miliona ndjekës të saj duke rritur temperaturat.

/Panoramaplus.al

               

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.