Topalli kujton Azem Hajdarin, nxjerr foton ku është edhe Berisha: Me liderë të vërtetë

SHPËRNDAJE

Ish-deputetja e PD Jozefina Topalli ka kujtuar me nje foto ne rrjetet sociale ish liderin e Partise Demokratike, Azem Hajdari, i vrarë në vitin 2008. Ne foto ajo eshte edhe me ish-kryeministrin Sali Berisha, teksa shkruan “me lidere te vertete”.

Statusi: 

In memoriam

20 vjet me pare, ne opoziten e veshtire te 97-es, por me lidere te vertete, pa llogari dhe me zemer per te rivendosur Shqiperine ne shinat e demokracise!

in memor

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDeputeti i PD flet për programin e qeverisë për politikën e jashtme, ja çfarë paralajmëron
Artikulli tjetërAksident tragjik në aksin Kavajë-Rrogozhinë, mjeti përplas çiftin me motor. Vdes burri

2 KOMENTET

  1. ju e shkaterrut kete vende e kete popull o vemje…ju duhet te jeni ose ne burge ose ne varre se vetem per aty jeni meritor dhe pasurit tuaja te sekuestrohen sepse jan pasuri e popullit

  2. siç shihet ky popull e paska si mallkim qe ti kete heronjte o tradhetar o budallenj o maskarenj

Comments are closed.