Tiranë/ 70-vjeçari ndërron jetë në lokal, ja çfarë thotë policia

Jan 14, 2022 | 20:38
SHPËRNDAJE

Një 70-vjeçar ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme në një lokal në zonën e Freskut në Tiranë.

ambulanca naten
Foto ilustruese

Sipas policisë, nga këqyrja e kamerave të sigurisë, nuk janë konstatuar shenja dhune.

Dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.01.2022, te Fresku, në një lokal, ka ndërruar jetë shtetasi F. M., 70 vjeç.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.

© Panorama.al

Te lidhura