Tirana pa drita dy ditët në vijim, ja zonat dhe oraret kur do të stakohet rryma

| 17:07
SHPËRNDAJE

Disa zona në Tiranë do të kenë shkëputje të energjisë elektrike dy ditë në vijim, 20-21 nëntor, për disa ora.

Sipas OSHEE stakimi i energjisë vjen për shkak të punimeve për rikonstruktimin e kabinave.

oshee-drita-energji

Zonat ku do të stakohet energjia elektrike janë pjesërisht rrugët “Mine Peza”,  “Rruga Fortuzi”, “Vath Koreshi”, “Mihal Grameno” etj..

Zonat dhe oraret kur do të stakohet rryma:

20 Nëntor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”,  “Rruga Fortuzi”, “Vath Koreshi”, “Mihal Grameno”

09:00-10:00

Pjesërisht rruga “Gjin Bue Shpata”,  pranë Drejtorisë së Tatimeve Tiranë

10:30-11:30

Pjesërisht rrugët: “Margarita Tutulani”,  “Zef Jubani” pjeserisht.

12:00-13:00

Pjesërisht rrugët: “Komuna e Parisit”,  “Sulejman Delvina” pranë Stadiumit “Selman Stërmasit”

21 Nëntor

09:00-15:00

Pjesërisht rruga “Tefta Tashko Koco”, pranë sheshit “Avni Rustemi”, “Mine Peza”

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.