Tirana pa drita dy ditët në vijim, ja zonat dhe oraret kur do të stakohet energjia elektrike

| 21:00
SHPËRNDAJE

Disa zona në Tiranë do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike, për disa orë, në dy ditët në vijim, 25 dhe 26 shkurt. Sipas OSHEE stakimi i energjisë vjen si pasojë e kryerjes së disa punimeve të planifikuara.

Ditën e nesërme, nga ora 09:00 deri në orën 15”00, do të kenë shkëputje të energjisë pjesërisht rruga “Nazmi Rushiti”, rruga “Has Mema”, rruga “Imer Ndregjoni”, pranë Shkollës së Bashkuar dhe rruga “Ali Demi”.

auto_pa-drita_1509905066-8167821509905851-822x451

Ndërsa pasnesër, 26 shkurt, po ashtu nga ora 09:00, do të mbesin pa drita pjesërisht “Rruga e Dibrës”, Konvikti i Vajzave

Njoftimi  plotë i OSHEE:

Stakim, 25-26 shkurt

Për shkak të punimeve të planifikuara që po kryhet nga drejtoria rajonale e OSHEE Tiranë, në datat 25-26 shkurt do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

25 shkurt/09:00-15:00

Pjesërisht rruga “Nazmi Rushiti”, rruga “Has Mema”, rruga “Imer Ndregjoni”, pranë Shkollës së Bashkuar, rruga “Ali Demi”

26 shkurt/ 09:00-15:00

Pjesërisht “Rruga e Dibrës”, Konvikti i Vajzave

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.