Tirana afroi sulmuesin e Milanit, reagon Ervin Bulku: Nuk besoj se…

SHPËRNDAJE

Ervin Bulku mendon se afrimi i sulmuesit që ka luajtur me Milanin, Namdi Oduamadi, nuk mund të zgjidhë hallet e Tiranës. Ish-lojtari i bardhebluve dhe Kombëtares shqiptare, i ftuar në emisionin “Gol pas Goli” në “Superpsort”, në lidhje me afrimin e ri të 24 herë kampionëve, deklaroi:

bulku

“Mund të jetë lojtar shumë i mirë, por nuk besoj se është i duhuri. Tiranës i duhet një qendërsulmues shumë efikas, që të mund të zgjidhë problemet që ka në sulm. Nuk dua ta paragjykoj, por unë kështu e mendoj. Megjithatë le t’a shohim një herë…”.

PANORAMA SPORT

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakU plagos rëndë në Itali/ Shqiptari zgjohet nga koma dhe dëshmon për karabinierët, dyshohet se...
Artikulli tjetërBE për ndryshimin e kufijve Kosovë-Serbi: E mbështesim, por ka 1 kusht...

S'KA KOMENTE

Comments are closed.